Як довго зможеш прожити на самому березі моря/океану, щоби постійно чути шум моря, дихати солоним повітрям, обдуватися морськими вітрами..?
4
Лента.укр
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Марічка
43
Рада Данко
38
Вірляна
37
Night traveler
36
ВНВ
31
Ніньдзя
30
GAEA
29
Сонечко Яскрав...
27
Кье Беням
20
Zoya
17
Сью Кучеряшка
15
It's me Westwi...
13
Слава Петров
11
Циничный Банде...
6
Chubchik81
6
аннуся
4
Роман
1
Хз... Я не фанат белого шума
Ок
Всегда. я обожаю эту стихию
Ок
Все життя. От вже тепло, я тепер виходжу вранці у двір - сонечко яскраве, пташки співають, квіти квітнуть, дерева пахнуть - і ніяких шумів цивілізації, бо рано ... Ну як таке можна не любити?! Те саме і з морем. Ми коли біля моря відпочиваємо, я перше, що роблю вранці - це виходжу на терасу і вдихаю запах моря, дивлюся на пальми, милуюся деревами. Як це може набриднути, як до цього можна звикнути?!
Мені здається, що вся краса в змінах декорацій. Чим частіше ми це робимо, тим частіше помічаємо й цінуємо те що маємо. Живучи біля моря, десь через місяць-два тобі набридне щоранку виходити на терасу та дихати солоним повітрям. А десь через пів року-рік ти знову волатимеш за цивілізацією. За рік-два "цивілізованого" життя знову захочеш вдихнути морського повітря.
Але я щоранку виходжу у двір і розмовляю з квітами, деревами, кішкою, огірками в теплиці, салатом на грядці)) І мені не набридає. Я люблю таке життя
Тоді це добре. Для тебе.
Ясєнь красєнь, що я це роблю, щоб добре було мені, а не якомусь дяді ))
))
В своем доме, или в палатке?
У своєму постійному помешканні/домі.
Тогда можно долго.
Ок