Почему народ, который самостоятельно возродил армию, остановил вторжение, добился ассоциации с ЕС, Томоса и безвиза, не может побороть коронавирус?
9
Играть!
в онлайн режиме
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сарказм понят и принят.
Порошенко головного мозга смешивать это все в одну кучу
Народ, который на Луне побывал, пока тоже не может побороть)
Видалено.
Бо тоді це робив один народ, а зараз - інший. Відсотки нерівні
Томос,ЕС,безвиз и короновирус...Эти слова звучат как-то смешно.Вот бы сделали какое-то серьезное научное открытие,типа эликсира молодости.Тогда было бы чем гордится.
Найбагатші та найсильніші країни не можуть перемогти цю хворобу....що казати за Україну, у якої найголовніші хвороби - корупція, бідність, тупість..
Ізраїль майже переміг.
"Майже" - це ще не переміг
Читай:
і ковідні відділення закривають
Так, я читав, але у іншому виданні.... Так, я задоволений результатом, але тут приводяться дані, що ніхто НЕ ПОМЕР за останню добу, але люди однак продовжують хворіти..
Результат вакцинації. Ніхто не помер, але хворіють. Не мені ж тобі розповідати очевидні речі, що вакцина - це не запобіжник від інфікування. Це гарантія нескладного перенесення хвороби і вже точно гарантія від смерті.
Згоден....так і віспу колись перемогли..
Але вважаю закінченим результатом, коли скажуть - корону перемогли всюди й назавжди.
...та й тема питання - не про Ізраїль..
Ти не в курсі, що таке коронавірус? ))
Дивлячись у якому сенсі
Потому что болезни подвержены все, а не только патриотически настроенные