- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Lenok2405 3 дня, 23 години тому+7Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 3 дня, 22 години тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня, 18 годин тому+5Совет да любовь. -
-
Доктор Злой 3 дня, 22 години тому+4Звісно. В Польші всі нормальні люди знають що це...
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 1 годину томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 17 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 17 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 17 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 17 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 18 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 19 годин тому
-
Олег Хмурый 1 день томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Даже после себя пару раз приходилось переделывать ))
Вот, два года назад у нас был марафон - с сентября до 1 декабря сами все вручную. Жалею, что пол не меняли, тогда бы не было проблем. Теперь переделываем, и что интересно, за нанимаемыми рабочими, которые делали ванну и туалет. До сих пор медленно доделываем то, что хотелось сделать до въезда - балкон снаружи и внутри, присоединили его, недавно отделали проем ламинатом и сделали большой стол на месте окна. Долго, сложно...
Когда результат не соответствует ожиданиям.
Мы когда приобрели, то сделали всё с нуля - заставили строителей чтобы все стены вычислили до основания, полы сняли до основания, потолки тоже, чтобы от предыдущих хозяев даже запаха не осталось. Дело в том, что я очень брезгую всей этой старой вонью. А если дом не только после строительства, то всегда есть старье. Когда все сняли под ноль, тогда сделали по-новой - всю проводку, супер качественную, радиаторы, потолки, полы, стены, конечно же всю сантехнику, двери, мебель, остекление балкона с выносом.
Было очень тяжело. Материалы приходилось возить какие-то самостоятельно, частично тягать всё на четвёртый этаж. Большинство материалов приходилось сдавать назад, или обменивать. К сожалению сейчас много товара с браком, или заявленные качества отсутствуют. Только одну спальню мебель приходилось 7 раз возвращать производителю и по новой привозили. Крепись!
Ты книги не писала ранее?
Была б моя воля - вообще б ничего не ремонтировала.Из строительного.
Да, это испытание
Постійно.... Нещодавно тільки заселився в новий будинок, а вже багато чого хочеться переробити.
Технології не стоять на місці.
Ми теж рік назад робили... і так, як у Вас хочеться переробити включно з підлогою. бо це старий фонд
Я з нуля будував...і наче все задовольняє, але ці відео на Ютубі - постійно хочеться щось вдосконалити
Нам треба підлогу переробляти, бо думали, що осб допоможе від скрипу. допомогло на пару місяців... це аут. в однокімнатній немає куди все перенести,а в мене ще 5-метровий балкон весь у вазонах. без підлоги немає рівня, щоб замінити двері, не поставити нові меблі і т. д. болить голова, що робити
Треба як мінімум на тиждень кудись переселитись
А ще краще на півтора місяці
Підлогу (якщо без підігріву) - можна покласти за тиждень з нуля..
Нуля не буде. буде спочатку демонтаж дерев"яної підлоги і вивіз мусора.
А у вас дерев'яна підлога?....ну, це ще два дні..
це у Ваших фото Ваш будинок?
Ага
Восторг, просто восторг!
Якщо знайду - покажу як підлогу робили
Було б добре.
Дуже класна підлога. гарна!
Скільки вона мені крові випила та підлога

То Ви моцний, що такі темпи))) може, хочете заробити? ))
У мене друг займається полами.... Мені клали з паркетної дошки..
Досконалості не досягти без значних фінансових вливань в усі етапи роботи, і то не факт
Багато чого сам роблю.... Меблі майже всі власноруч
Ми теж над цим думаємо, бо нічого не влазить. Ви з дерева чи плит?
І з дерева, і з ЛДСП... Беру цільними листами, сам крою, кромкую, складаю..
Але у мене майстерня...
Маєте роторайзера?
Станок для розпилу, з циркулярною....ручна циркулярна, торцовочна,
Да, класні інструменти. ранше з чоловіком працювала на столярці кілька років. правда допомагала. на фуганку, відрізному, пробувала на копіювальному. в основному шліфування і шпаклювання.
Ще років 12 тому навіть у думках не було....а зараз живу цим..
тепер оце моє захоплення. можливо, тому, що немає деревообробних інструментів і майстерні))
Клас.... Теж люблю зелень..
Я нет. А мастеров заставила.
А как, с помощью могучего? или пинками?
С помощью мужа.
С помощью мужа.
Он боксер?
Нет. Врач.