Революция гидности... итоги... крым наш только дэюрэ... донецклуганск только дэюрэ... европе мы нахненужны... нато мы нахненужны... не объявленная война почти семь лет которую мы оплачиваем как реальную из бюджета... мы стали самой нищей европейской страной... просто интересно... о какой революционной гидности речь? ...

Ответы (5)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • в точку! Но, как известно, "война -- это мир, свобода -- это рабство, незнание -- сила"! Отрицать революцию гидности -- опасно, это уже будет крамола! Такая вот у нас "демократия"!

  • Гапочка2020-12-06 09:33

   Вместо благополучия українська мова. Можно я её обменяю на благополучие и бесплатную медицину?

   • Леопольдович2020-12-06 07:33

    Ну ,не всегда добрые намерения выходят креативными

    • Gudyma_ S2020-12-06 07:33

     • Тільки не люба, а будь-яка. А так, все правильно. На жаль. ((

     • Дякую. Прочитав. Як на мене, він проводить паралелі, котрі нам неприйнятні, оскільки ми не німці й не іспанці... Примирення та подолання історії не розв'яже цей гордіїв вузол, оскільки надто багато різної прокацапської та кремлядської наволочі розвелося в Україні. Він вірить, що революцією біля виборчої урни можна щось змінити. Смішно, бо ніколи москаль не проголосує за проукраїнські сили чи за проукраїнського Президента. Чому? Тому, що в них він бачить загрозу для свого існування та дистанціонування від Кацапстану. Не вірю, що в Україні можна щось змінити мирним шляхом. А гасло: Буде крови по коліна - буде вільна Україна! - зараз особливо актуальне. Інакше, ми й надалі перебуватимемо в расєйській дупі та під невидимим керівництвом Кремля. Всі українські олігархи залежать від расєйських енергоносіїв. В результаті, Кремль ще довго тягнутиме Україну на короткій мотузочці як теля, яке іноді брикає.

    • Желающим лизать жепу путену за три копеечки этого не понять...

    Задать вопрос
    Реклама

    Опрос

    Вам понравилось новогоднее поздравление Президента Украины?

    Новенькие

    Реклама