И это то за шо меня забанили? ... имею ввиду активность чата... все три с половиной типа человека... даже не смешно...
- аннуся
- Рослини, квіти, дерева
- 2025-02-22 02:26
6
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
24
Chubchik81
19
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
11
Неперевершений...
8
ВНВ
6
аннуся
5
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Розбанили? тепер тут 3,75 людини
Ти себе тільки на 0,25 відчуваєш? Це багато пояснює))
Так пишеш наче ображена на мене
За прогулы
Сподіваюсь що все-таки були причини, нас як ти кажеш не так багато треба цінувати та любити один одного не зважаючи на те ким він є чи то калина чи то шкарпетковий
А все ж приємно,коли люди з'являються!
Привіт!
Привіт, тезко! А тебе банили? Гадала ти просто нас бачити не хочеш
Ты здесь людей по половикам считаешь, кошатница с запахом?
Тіко тебе, Славік
Не хвилюйся, колись і ти станеш людиною. Треба тільки навчитися дивитись за собою в першу чергу і обзивати виключно себе
Ти жорстокий
Ти більш жорстокий
Дякую Ксю ))
А ти скільком тваринам прихисток дав, Славко?