- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
14
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
rigolote 3 дня, 23 години тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
-
Зараз відповідають
Всі-
Свирепый ВОшник 21 хв. томуПривіт! -
Zoya 25 хв. томуМене теж)) привіт. -
-
-
-
Ice Hockey 3 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 22 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 22 години томуРаки самі кращі
Охренеть вопрос! Лови джи мани плюс!
Мало джі-мані в мене, мало. (( Але й на тому дякую.
В том, кто создал: природа,или человек
Логічно.
Ой бля...нудотик
И не говори!
Ну как можно, а главное, для чего - засорять идиотскими вопросами ленту? Наверное, джи мани собирает? Не иначе. Но можно ж было что-то нормальное спросить! Как пройти в библиотеку в три ночи, например... 
Те саме скажи ВНВ. Чи посоромишся?
Там інше зовсім. Там поржати, а в тебе капітан очевидність з академічною серйозністю! В питанні "чим біле відрізняється від чорного" - і то, більше змісту, ніж тут.
В такому разі стеж за своїми питаннями. Тобі ніхто не давав права оцінювати чужі. Продовжуй іржати над тупими питаннями ВНВ. Я за останні років п'ять не побачив нічого в його питаннях, з чого можна іржати. Одне переливання з пустого в порожнє.
Пля! І ти ще тут з якимись дебільними зауваженнями про права - давав чи не давав хтось мені... До ганусі в бесіду! (Зауваж ще, що ти сам маєш право вирішувати куди)
Здається, я твоїм питанням оцінку не давав. Я їх взагалі не помічаю. Отже, і ти писок прикрий.
Не тре' мені свою дупу підставляти. Я не по тих справах. Шукай на іншому сайті.
То поцьомати. Пишайся, що з тобою розмовляють!
Для Р.О. (розумово обдарованих) повторюю, я не по тих справах. Шукай собі партнера на відповідному сайті. З ним і цьомайся хоч в дупу, хоч куди завгодно. А мене залиш у спокої. Буду пишатися, якщо ти обходитимеш мої питання десятою дорогою.
Не можу десятою! Ми як в одному купе вагону, а їхать далеченько - терплячим буть до попутників!
Тоді й ти терпи мої академічні запитання та утримуйся від своїх дебільних оцінок. Домовилися? От і добре.
Не домовились. З чого це ти вирішив?
Як каже кропивницька Тортіла, не нуди!
Із жінкою своєю полайся.
Вона, на відміну від деяких, може відрізнити натуральне від штучного...
Навіть сварку.
Рейтингодрочер)))это не лечится
Не п...зди, моя черешня.
Конечно,откуда дедушкам знать )))
Ну, давай, дідугане, пояснюй. Ти ж усе знаєш. ))
Толку ,все равно забудешь из за склероза ))))
Ти вже свій правопис забувся, а мене в майбутньому склерозі звинувачуєш. "Из-за" пишеться через дефіс.
Откуда дедушке знать ,как пишется на иноземной мове )))
"Дєдушка" багато чого знає. ))
Ишь ты ,конь старый ,а борозды не портит ))))
Проте мілко копає. ))
Это если плуг маленького размера ))))
A little prick is not disaster if it belongs to skillful master.