В яких випадках точно потрібна ієрархія? А чи потрібна вона взагалі?
- ОСОКІР
- Жители.укр
- 2020-11-02 21:23
3
в реальном времени
Играть!
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Понятие старший -младший ) поэтому к тебе уважение мое ,дедок )
А моя повага тобі, мій старикашка. )))
))))))
Ти мене поважаєш. Я тебе поважаю. Ми з тобою поважні люди. (с)
Когда шведские лесбиянки звабливають норвезьских)))
Пережоване не смачне. Вигадай щось цікавіше. Чи у медиків з фантазією важко?
Расскажи як цнотливи 20 рични красуни зваблюють тебе в бердичевском метро
Та ковтай вже, бо жуєш, жуєш...
Щось та цнотливиця марно трудиться над твоїм духовним відродженням
Жодних зрушень у кращий бік))
Видалено.