- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 2 дня, 21 годину тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
Олег Хмурый 2 дня, 18 годин тому+1Охренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
rigolote 2 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
Олег Хмурый 2 дня, 18 годин тому+0Німецький бойовик з російським перекладом "Карл... -
Олег Хмурый 2 дня, 18 годин тому+0Та ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 1 день томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 2 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 2 дня томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 2 дня томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 2 дня тому
-
Олег Хмурый 2 дня, 18 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Прячет загар - сто процентов
Ох и панавыбирали(
Не говори((
Мдя.... А страдать-то будут все.
Странное молчание..последнее упоминание почти 2 недели назад...В рот набрали воды абсолютно все сми
Вот и мне показалось странным. То дня не проходило, чтобы не рассказать о ней, а тут такое..... и молчание.
Вспомнилось год назад:
Поспілкувалась вчора з лікаркою, яка лікує киян від коронавірусу.
Навіть не знаю як вам передати свої думки і почуття з цього приводу.
По-перше, де обіцяні 300% виплат лікарям?
Що це за держава в якій вже три місяці не можуть знайти спосіб заплатити лікарям, які ризикують власним життям і працюють у вкрай складних умовах?
Тобто, як заробити на епідемії, на масках - дуже швидко знайшли шлях, а як лікарям заплатити - то закон не такий, бюджет чи ще щось...
І що це за захист хворих на ковід лікарів - страхування на випадок настання інвалідності чи смерті? Всі ж розуміють що це профанація, а не захист - депутати які це приймали, мабуть теж це розуміли . Чому держава не може застрахувати всіх лікарів, які працюють з хворими на ковід, на випадок захворювання? Чому на вимивання з бюджету гроші є, а на лікарів немає?
Лікарка ця працює разом з чоловіком, в них відділення має інший напрям, але зараз їх переорієнтували на лікування ковіду. І от вони разом з чоловіком змушені не бачити родину, бо щодня можуть принести додому коронавірус. Звільнитись обоє вони не можуть. Як працювати у тих захисних костюмах влітку з тяжкохворими? Дуже виснажливо - тримаються з останніх сил.
По-друге, я би смиренно прийняла природний відбір, якби люди, що наплювали на заходи безпеки, жили б десь на Марсі чи на Місяці. Але я щодня серед них і моя родина теж.
Ті, хто зараз потрапляють у лікарні - це переважно заражені у громадських місцях, де було скупчення і не дотримувались правил безпеки.
Колись чула такий вираз про бездумний рух "куди очі, туди шлях". Це про наших людей.
Так, більшість хворих виживає, але багато хто отримує серйозні ускладнення на все життя.
Я ось про що думаю, може нам треба щодня показувати не тільки міністра з кількістю хворих, а й лікарів, які лікують ковід? І людей, які пройшли це лікування - хай розказують, як воно 3 тижні з температурою 40 і на ШВЛ. Може це людей зупинить принаймні від поломництва у місця масового відпочинку, закладів харчування тощо. Невже не можна потерпіти і просто дотримуватись правил безпеки?