Какие прикольные объяснительные вам приходилось читать?
"На работу я сегодня не опоздал, пришол во время. Это уже через пол-часа меня сделали пьяным... " (из оригинала)

Ответы (5)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Ласочка2020-06-02 19:59

  В 1986 году моя подчиненная сказала что не пришла на работу потому что произошла авария на Чернобыльской АЭС , я тогда возмутилась, ее наглой выходкой, оказалось правда...

  • rigolote2020-06-02 12:07

   • nishtyacok2020-06-02 01:30

    Чепуху пишут, кто их пишет, кто безответственный Школьные сочинения веселая штука!

    • аннуся2020-06-01 23:14

     Я, ПІБ, рухався __.__. 2017 року в сторону проспекту А. на своєму скутері Gilera Fuoco 500. Правил не порушував, уважно стежив за дорожньою ситуацією.

     На перехресті з вул. Б. несподівано для мене й інших учасників руху на червоне світло виїхав автомобіль Hummer чорного кольору без встановленого належним чином номерного знаку. Я, помітивши небезпеку і уникаючи ДТП, змушений був у процесі гальмування виїхати на смугу зустрічного руху, де і зупинився на узбіччі.

     У процесі гальмування, маневру і зупинки я почув сильний удар ззаду. Обернувшись, я побачив, що Hummer вдарив наступний, який їхав за мною в одному напрямку автомобіль Suzuki Jimny, номерний знак ______, практично відірвавши йому капот. Я помітив за кермом постраждалого Suzuki Jimny дівчину, тому вирішив надати їй першу допомогу.

     Коли я підійшов до машини, я побачив малюка в дитячому кріслі на задньому сидінні. Я відчинив багажник потерпілого автомобіля і дістав через нього дитину (хлопчик приблизно 4 років). Там же я взяв знак аварійної зупинки, встановив його, а потім допоміг через вікно водійських дверей вибратися назовні дівчині.

     Перевівши її та дитину на узбіччя і переконавшись, що вони не постраждали, я попросив водія Mitsubishi Airtrek номерний знак ______, який зупинився для надання допомоги, викликати швидку допомогу і поліцію.

     Далі я підійшов до автомобіля Hummer. Моєю метою було переконатися, чи потрібна водієві моя допомога. Крізь відчинене вікно я побачив двох осіб, які прибули, ймовірно, з південних регіонів. Про це свідчила їх темна шкіра, жорстке кучеряве волосся і характерні риси обличчя.

     Я зробив припущення, що переді мною заблукалі іспанські туристи, і з усією дружелюбністю я запитав їхньою рідною мовою, чи не звернули вони увагу на червоний колір світлофора: «Al huele pido rosa?». (Іспанську мову я вивчав ще в школі при радянському посольстві в Мадриді, де мій батько працював водієм).

     У відповідь на моє запитання водій машини Hummer через відкрите вікно вдарив мене лівою рукою в ділянку голови. А так як шолом, в якому я зобов’язаний їздити, я на той момент ще не зняв, вся сила удару прийшлась на його руку.

     Саме цим я можу пояснити переломи 4 пальців на його лівій руці. Далі він вискочив з машини і завдав удар в ділянку голови правою рукою. Тільки цим я можу пояснити її перелом в області променевої кістки.

     Після цього пасажир вискочив з цього ж авто і наніс мені удар якимось досить важким предметом по спині, тому я не вступив з ним в єдиноборство, а просто акуратно поклав їх обох на асфальт, як законослухняний громадянин очікуючи прибуття наряду поліції.

     Будь-яких ушкоджень нападник мені не завдав, так як під куртку я зазвичай одягаю мотоекіпіровку, простими словами — «черепаху». А його зламані ніс і щелепу можу пояснити лише тим, що подушки безпеки в момент удару а/м Hummer в автомобіль Suzuki Jimny чомусь не спрацювали, і людина поранилась об передню панель автомобіля.

     Про розірване на шматки службове посвідчення помічника депутата на ім’я … ПІБ…, я нічого повідомити не можу, так як мені про це невідомо. А також мені не зрозуміло, як порване службове посвідчення могло виявитися в роті і стравоході водія автомобіля Hummer.

     Про групу громадян на мотоциклах і скутерах, що зібралась навколо місця ДТП, нічого повідомити не можу, так як я бачу цих людей в перший раз.

     І ще я абсолютно ніяк не можу прокоментувати і пояснити той факт, що хтось порізав всі колеса нової машини Hummer, проткнув його дах ломом, розбив скло і порізав з якоюсь метою шкіряний салон, тим самим привівши авто в повну непридатність, а на довершення згаданим ломом також відкрив вже пошкоджений капот і пошкодив двигун.

     Правдивість моїх слів можуть підтвердити свідки і учасники ДТП, наприклад водії автомобіля Mitsubishi Airtrek номерний знак ______ і а/м Suzuki Jimny.

     • аннуся2020-06-01 23:14аннуся

    • Варя2020-06-01 22:20

     Я не пришла на работу 2 января потому что думала, что пришла(С)

    Задать вопрос
    Реклама

    Опрос

    Вы поддерживаете деятельность Зеленского на посту Президента Украины?

    Реклама