А давайте сьогодні Ані-джан (її старожили знають) подаруемо тортик?
- PoruchikRjewsky@Padre
- Жители.укр
- 2024-12-06 08:52
4
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Навряд хтось мене тут пам'ятає крім десятка жильців) А я була 13-15 років тому тут досить активна.) І конкурси влаштовували літературні, і Гаррік (царство йому небесне) на шашлики збирав. І в Полтаву їздили к Яну. Є що згадати. Вдячна УкрХаті за досить непоганий тоді колектив. Частинка життя про яку дійсно приємно згадати. Дякую, Гена, що пам'ятаєш.
З Днем народження! Усіх земних благ!
Дякую, тезко!
З Днем народження!

Дякую, Юрчику!!!
Анечка.з днем народження.здоровья тобі та успіхів.
Дякую, Падре)))