- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
13
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
-
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Зараз відповідають
Всі-
-
-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 3 дня томуКнижок поки не спалюю))
Гена-я неделю тому писал об этом...спиш долго
Чиновница просто не читает . есть люди ,которые с детства не читают книг,им по фигу какие там уничтожать .
А той, хто відповідає на коменти державною мовою "Я не понимаю по иностранному", дикар чи ні?
Люд-а сколько изданий шэвченко,лэси украинки и тд и тп...после 2000го...бо книги изданые до этого года должны быть уничтожены.....
1) Звідки взято "после 2000го"?
2) Звідки ви взяли, що книги ці мають знищити?
Люд-есть официйный ролик от министерства спорта молоди и культуры
и тело заявившее-реально дэржслужбовэць ...оказывается у нас есть така служа-укркнига....эт как....слова нет а жопа есть
ще раз питаю: звідки взято, що книги видані після 2000-го, мають знищити?
Если тебе линьки шукаты-зараз найду повнистю заяву....едынэ,так,там нэма слова зныщыты,е сть слова-прыбраты....пытання-кудой?
шукаты чы мы порозумилысь?
Я послухала цей момент у ролику... і не почула того, що почув ти... нащо ти додумуєш те, чого і близько не було сказано? Особливо про 2000-й рік?
Хорошо,ща выложу....возможно манипуляция и я не прав,ща определимся
Замінити старі видання новішими або вилучити ті, які десятками років ніхто й у руки не брав, - це нормальна практика. Ніде не говориться про нищення цих книг.
Секундочку....скопирую пряму мову тогда будем о чемто спорить,а пока это оценочные суждения без предмета обсуждения
Пряма мова є у Гениному посиланні... нащо кудись рипатися?) там є ролик..
— Я тебя так тр*хну, что ты имя свое забудешь!
Спустя три минуты:
— Ты как?
— Я Катя.
і до чого ця маячня?
— Масик, да у тебя эрекция!
— Не трогай, это на Новый год!
Самокритично)
Я рад что тебе понравилось.
А той, хто відповідає на коменти державною мовою - це лиш Ви, та Осокір (або його "клони" )?
Я мала на увазі відповідь на питання чи комент, написаний українською мовою. Так зрозуміліше?
Зрозуміло. ОК
Тоді - А той, хто відповідає на коменти українською мовою - це лиш Ви, та Осокір (або його "клони" )?
Чому ж? Іноді мені, наприклад, деякі користувачі, які зазвичай пишуть російською, відповідають українською... і лише одна людина вдає, що української не розуміє, щоправда, не щодня)) іноді добре розуміє, а іноді їй пам'ять відмовляє))
Ваш коментар Свідомій Погані я зрозуміла. А вам особисто я задала своє питання.
Не дождёшься, дедуля
Не дочекаєшся))
Є тут і двомовні користувачі.
Мені не важко двома мовами користуватись. Можу навіть трішки арабською.
Але робити висновки щодо учасника проекту з нагоди використовування мови - це абсурд
Тут лише одна людина пише "я не понимаю по иностранному"...
Та я зрозуміла вже.
Але дехто теж написав про мене "она пишет сухим, словарным переводом" (при цьому абсолютно самі не використовують українську!)
То може ці особи теж українську знають лиш по словнику? до того ж навіть не намагаються хоч щось написати на мові
Повторюсь - я не претендую на звання Герой української мови. Але мені приємно спілкуватися з українцями, а не з квартирантами
це добре.
Вот именно! Настоящие ПОЦриоты!