Ответы (6)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Працю працював за кордоном , у РФ ? - нет, это криминальная страна.

 • кот Шашлык2019-07-04 21:16

  В нас кращі роботодавці?

  • тыр тыц2019-07-04 21:02

   Половина моей родни работает в Польше,Бельгии,Италии,Германии,США,Португалии,Великобритании.Что Вам сказать.Они считают,что у них есть семья,родина,право на пенсию....По пол года-год там.Ебутся кто попало с кем попало,дети не знают родителей.Чьи дети?Приезжают из Чикаго,Бергамо-кто ты.что ты?Плохо все это.

   • Natali 192019-07-04 21:01

    Я теж це читала...

    • 50 %2019-07-04 20:53

     "36-річний чоловік з села Трійця, що на Снятинщині поїхав на заробітки до Польщі, залишивши вдома трьох малих дітей, дружину та стареньких батьків. Під час роботи на фабриці трун Василю стало зле, але роботодавиця заборонила викликати швидку та вивезла непритомного чоловіка до лісу. Його тіло знайшов лісник. Смерть українця та обставини, за яких помер прикарпатець, хвилювало та обурило не тільки українське, а й польське суспільство.

     Відтак, небайдужі у Польщі оголосили про збір коштів для допомоги неповнолітнім дітям - 9-річному сину та донькам 7 і 12 років. Було вирішено зібрати таку суму грошей, аби щомісяця виплачувати родині по 2000 злотих, поки наймолодша дитина не досягне повноліття. Наприкінці червня співорганізатор кампанії, почесний консул України у Познані Вітольд Горовський заявив, що вже вдалося зібрати суму, достатню на 7 років виплат такої соціальної пенсії. Також, за пропозицією небайдужих, поляки вирішили збирати гроші й для стареньких батьків Василя Чорнея.

     Сьогодні Вітольд Горовський повідомив у Facebook, що вже вдалося зібрати понад півмільйона злотих допомоги (близько трьох з половиною мільйонів гривень). Загалом, до кампанії долучилися понад п'ять тисяч людей та різні компанії.

     Також Горовський повідомив, що активісти слідкують за перебігом розслідування цього злочину. А також вже домовилися з адвокатами, аби обрати правильно стратегію для юридичного захисту інтересів родини Василя Чорнея та відшкодування їм збитків через суд від роботодавця. Слід зазначити, роботодавиці за цей злочин "світить" 5 років в'язниці."

     Задать вопрос
     Реклама

     Опрос

     Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

     ГолосоватьРезультатыАрхив
     Реклама