До чого призводить паління? (не чув раніше)

Ответы (5)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Доктор Злой2019-07-03 19:10

  Спасибо за интересную историю))) Не знала

  • 50 %2019-07-03 18:59

   "У 1492 році Христофор Колумб раз і назавжди змінив наш світ. Під час висадки на острів, який згодом буде названо Сан-Сальвадор він з подивом спостерігав, як місцеві жителі вдихають дим невідомої рослини, жують її і навіть ковтають.

   Не довго думаючи, саме Христофор став першим в історії європейцем, який скуштував тютюн. Але йому та більшості членів екіпажу цей органічно вирощений продукт місцевих фермерів взагалі не сподобався.

   Інша справа – моряк з його корабля «Санта-Марія» Родріго де Херес. Саме йому дісталася слава першого затятого курця родом з Європи.

   Він на старих запасах підтримував цю залежність під час плавання та таки довіз її до Іспанії. Щоб вогник тютюноманії не згас він захопив насіння нікотиновмісної рослини з собою. І тому ж таки Родріго де Хересу належить звання першого постраждалого від паління європейця.

   Ні, нам нічого не відомо про його захворювання легень. Через звичку випускати дим з рота місцева інквізиція звинуватила його у найпоширенішому злочині тих часів – одержимістю дияволом, і запроторила моряка за грати. У темниці Родріго де Херес просидів цілих сім років, а далі потрапив під амністію – за семилітку вірус тютюнозалежності охопив всю країну – Європа міцно сідала на гачок паління... "

   • На черной черной планете, в черном черном городе, черные черные люди, -Микола, нашо мы ту гуму палили?

    • rigolote2019-07-03 18:46

    Задать вопрос
    Реклама

    Опрос

    Должна ли сборная Украины по футболу выполнить распоряжение УЕФА убрать с футболок футболистов надпись "Героям Слава"

    Реклама