Всі дії (призначення і нагороди) Порошенко після виборів потрібно скасувати.?
9
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Лента.укр
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
А работать когда?
И яныка на царство восстановить!
Ну що за дурниці? особливо про нагороди... давайте тепер, одні будуть нагороджувати - а наступники все скасовувати... більше зайнятись нічим чи що?
Давайте, я згоден. Скасувати на 100 відсотків ту срань, що наробив Порошенко
А ту, що наробили за решту років правління інших президентів?
До слова, щось подібне ми вже чули: "Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем..." Що з того "разрушения" вийшло - всі знають... ну й ламати ж легше, ніж будувати)
Видалено.
Потрібно почати будувати країну і думати про своїх виборців, а не заливати очі помстою і ненавистю. Поки що ми бачимо тільки ненависть. Але хіба Зеленський ненависть декларував? Ми можемо процитувати всі заяви, переказати всі ефіри інтерв*ю. Там проголошувалися дуже правильні ідеї. А зараз наче всі про них забули. Так треба помалу нагадувати, думаю.
Дякую, сестричко... Я в тебе вірила. І дуже для мене приємно, що саме найважливіші люди в моєму житті, люди яких я поважаю, думають так як я. Цілую.
О, пропажа)....Медовий місяць затягнувся)
Та вже який там місяць? ) 27-го рік обмивали у Кемері.))
Все по закону, но не по морали. Антиморальный свин...
Точно! А кто законы пишет? Рада. А кто Раду выбирает? Народ. А кто есть народ? Мы с тобой. Получается это мы такие антиморальные законы и порождаем.
Ото ж Заколдованный круг...
Ага. И результаты выборов отменить
Не мелочись - начнем с понедельников...
Порошенко за грати
Нипалучится... хотя и хотелось бы...
Беню на гилляку)
Пофиг...лишь бы не во вред стране