Як там у вас погодка? )
10Закрите
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Так тепло?) Клас
Арктичний такий жаданий мого двигуна
Солнце. Дождь. Солнце . Дождь
Я зрозуміла) тобі норм)
+18, хмурно. Це краще ніж +30)
24 - 25 я люблю...але тут або холодно а бо жара
+14 і дощик моросить
В нас теж так...я замерзла)
... щось для зігріву потрібно )
Привіт!
Гарний дощик пройшов
То добре, що поділили на два дні, не люблю спеку
Ой а я люблю коли тепло
Тепло, а не жарко
Нее жару я теж не дуже..але сьогодні змерзла як цуцик))
Дівчинко, вдягайся по погоді

Догадайся сама.
Дощ
чи ти на морі))?
Та вже сьогодні дощ.
Хорошая погода. тепло. и дождь собирается
А в нас прохладно