- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Гы... А тут есть сельские жители? Никто курке бошку не рубал? ..
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
14
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
rigolote 3 дня, 23 години тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
-
Зараз відповідають
Всі-
Свирепый ВОшник 44 хв. томуПривіт! -
Zoya 47 хв. томуМене теж)) привіт. -
-
-
-
Ice Hockey 3 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 22 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 22 години томуРаки самі кращі
Не все перечисленное, но было)...уж очень кушать хотелось))...
Ну шо я тобі скажу. Ніколи я цього не робила. І не бачила, бо це хоч і не вбивство від жорстокості, але все одно не те, на що треба дивитися.
Але! Якщо стане питання зарізати курку і приготувати їжу, або не зарізати і пити воду - заріжу, обпатраю і з*Їм.
И это нормально.....
Так устроена наша жизнь..
Так. Яйця ж їмо і не кривимося. А це чиєсь життя.
Ні. То зародиш.
Як і ікра.
Смакуеш?
Дуже люблю. Я яйця їла би щодня і тричі на день ))
А я вбивця.
Кабана добув.)))
Кіллер)))
Ніколи не їла. У мене дядько покійний та дідусь були мисливцями. На лиса ходили, зайців, качок. То все таке смачне було. А лисячі шкури гарні. А от кабаная не їла... але мама казала, шо колись їла і їй не сподобалося - жорстке і з незвичним запахом. А ти любиш кабанятину? )
Яйки потрібно вирізать прямо на місці. Зразу..
То секрет
А яка різниця, коли?
Адреналин........
Там чомусь..
Інстинкт розмноження...
Потом виброс в тканини.
Таке. Біологія.
Он як! ))
Ти як вчора народилася))
З бодуна в чоловіків чого "бобик" як скажений?
Бо отравлений організм потребуе на останок нащадків.
природа.
От саме з бодуна і розмножуватися на п*яну голову ))
Ну.
розум... головне..
Курицу, утку, гуся - чего хошь кончу. Когда кушать хочется - чему угодно научишься...
О.
Человек природы...
А что тут удивительного?
Та ниче..
так ,улыбаюсь...
Ну-ну...
Я памятаю як бабця рубала голову півню і він ще півгодини бігав по подвіррю без голови
Аналогично
Прошу прошения ....этот смайл не идет сюда........
Та не....
Мы осознаем неизбежность этих процессов ,но все равно животину очень жалко .
Хорошо сказал
Особенно жалко птичек .когда толпы кровожадных охотников ходят по полям и кустам и шмаляют во все летающее
Наверно с птичьим гриппом борются
Нет. С водоканалами,ГЭС в период яйцекладки открывающими дамбы.
Электирика-наше все.
Эх.......
Убивая дроздиков ,курочек ,воробьев ,даже лебедей в озере ?
Читай Буку - это миссии
Может у вас там и миссия,много земель и зверья ,но у нас поголовье охотников уже перевалило количество дичи
У нас та же фигня. крушат все что шевелится.
Даже чаек и нырков в море ебашат
Ты что, дикого кабана боишься освежевать?
И муху убить-киллера нанимают