- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
4
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 2 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 2 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 1 день, 23 години тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Zoya 3 години тому
хай щастить)
-
Chubchik81 9 годин томуНо самое интересное то, что и она тоже рак... -
Марічка 12 годин томуА я від себе втомився, наприклад
Володь...
-
Марічка 12 годин тому
-
Марічка 12 годин тому
-
Chubchik81 12 годин томуНі. Вона звичайна медсестра. Сирота. Але я... -
Chubchik81 12 годин томуТи ж з першого разу теж не зрозуміла що воно... -
Night traveler 1 день тому
цезрадащєтаю ))))
А може руки Кремля? ))
А себе не жалко- у вас же могла б буть ХиНиРи.... Якби не той Порох... Ото б зажили.
Слава Богу Люди самi не дозволили ! I не натякай на владу, вона була як i мусарня вiдсторонена!
Невже. Якби не ця ненавидима тобою влада- флаг новаросії развєвался б у вас у Харкові як новобрачная простинь. а лео б злорадів.
.. Ту тьотю, що добивала ногами поранених євромайданівців- бачив увесь світ... А ти?
На ще читай, де тут твоя влада?
Тас, ти серйозно? У січні-лютому-березні, нинішня влада? Їі тоді ще не було- скрізь були януковські кадри...
А чому ти приписуеш цiй владi вiльний Харкiв?
Що влада зробила, напиши!
Спостерiгала як 30-ть чоловiк з АК захоплювали два мiсяцi пiдряд два мiста мiльйонники на сходi по одному РОВД в день?
Я це бачив ти нi?
I у еас таке було би, народ врятував!
Ти хоч глазам вiриш?
Дивись, як захищала влада ОГА! Де вона, твоя влада?
Хлопцi з оточення, моi знайомi менти, сказали, що просто розiйшлись, команд нiяких не було!
Повторюю - 01.03.2014 року всім керували януковські кадри.. Яких ще треба було знешкодити... Ех, Тас.. несерйозні ви чоловіки, галасуєте, бо самі нічого не робили.. Аби "протів", а відповідальність нехай бере "хтось", да? Бувай. Я на ніч такі розмови не веду.
Повторюю, чому ти приписуеш цiй владi вiльний Харкiв?
і Харків, і Дніпро, і Запор, і Миколаїв з Херсоном... Тому що треба було не тільки зібрати хоч якесь-не-якесь військо. а ще й поїздити світом, повиступати, попросити світову спільноту втрутитись і допомогти, запровадити санкції, дати грошей, зброї, інструкторів для навчання.. Та мало що.. Забулось вже? А хтось же повинен був це зробити..Втримати економіку, платити пенсії без затримок і зарплати... Не дати скотитись у воєнний стан. комендантську годину і всеобщую мобілізацію.. Ех, Тас.
Добраніч.
Ти акцентувала на Харковi!
Промова гарна
Бо ти- харків'янин.
То й що? Я би теж поiздив за твiй рахунок.... I мiг би теж нiчого не зробити з обiцяного
Толку з тебе і твоїх поїздок, дудачок
А зараз який толк от дудачка?
Тобі видніше, який з тебе толок і кому.
Я уже давно сказала тобі Добраніч..
Ну не я загнав Краiну в очко з Приватом в мiнус мiнiмум 5 лярдiв баксiв
Видалено.
Цікаво послухати з перших вуст, а не з чесних новин.
Немає віри гаранту, балачки про одне дії про інше, звик лиш діям довіряти я
А зараз що, АТО це не війна?
А коли це були однакові речі?