- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Рада Данко 3 дня, 19 годин тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
-
-
-
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 9 годин томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 1 день томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 1 день томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 1 день томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 1 день тому
-
Олег Хмурый 1 день томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Сейчас такая жара, что хочется ходить по дому раздетой, но у меня два сына, и это исключено! Это мое личное мнение.
Абсолютно згодна.
Якщо це дітки не людскої істоти))...
Та ви шутнік
Трохи є))...
Нет, конечно! Даже русские, срам в бане балалайками прикрывают!!!
Лаптями и кокошниками тож..
Тазики деревянные... С их помощью, их средневековые банды обряды "посвящения", всякие срамные, в банях совершали.. Отсюда и выражение: "одна шайка лейка"..
).
.(
(ну я люблю симетрію, порядок, баланс, рівновагу, отак...
Получи ассиметричный ответ:
Полностью голыми или в нижнем белье?
Звісно що повністю. Єсть же такі "просунуті", що вважають себе частиною "природи", і прагнуть бути єстєствєнними до конца. Хоча всі звірки в хутрі, і не світять йайцамі і сіськами.
Однозначно я не за... не эстетично совершенно
Навіть якби було естетично (єсть же молоді гарні папи і матусі) - то все одно цього не можна. Я свого малого ніколи безтрусого не пускала ні по хаті. ні на люди. І спав у трусельках, і купався в морі.
И правильно
Не
Кто вообще разрешение дает? Чхала я на все общественные стереотипы. Если же мое личное отношение к этому вопросу, то при сыне нет, дочь меня раздетой видела не раз. Но голой по квартире при детях не хожу.
Нет. Но я могу переодеваться при малой и она при мне. Ну там типа отвернуться спиной и одеть лифчик.
Если сам дома,то да. А если при детях, то не при своих и только при девочках в возрасте от 13-ти и старше, которые все понимают ))
От єто правільно..Так їм і треба, щоб не водились з дядьком ЛепреКоніщем.

Я не считаю это правильным..ни при малых детях,ни при больших
Наша культура не дозволяє
а так... чом би й ні?
Угу... я в курсі щодо ваших переконань у нероздільності людини і тварини
Некомільфо, як на мене. Я сама живу, і то навіть у страшенну спеку якусь легку футболку зодягаю... некомфортно себе почуваю голяком. Та це ж навіть негігієнічно - без одягу)
Это вам привито с детства
Можливо. Але я не бачу причин ходити голою у квартирі. Одяг вбирає піт, це, по-перше, по-друге, якщо робиш щось на кухні, досить неприємно, коли на голе тіло потрапляють краплі холодної води чи гарячої олії... брр... Зрештою, це особистий вибір кожного... подобається комусь демонструвати власні геніталії дітям, - їхнє право)
Жителі з племені Мумба-Юмба взагалі не знають одежі і нічого, живуть.
Тото ж... Якби ми були представниками племені мумбо-юмбо- то - прошу пана.
Але у нас прийнято не ходити голяка прилюдно.
Оскільки діти- теж люди- то чому б не вдягти легку одіж? (для жінок-топ у т.ч.)
Ми не з цього племені, значить потрібно щось легеньке одягати.
Мурмурмур.............
і не треба бла-бла-бла.
А тут ти написав глупость.
А хто написав мурмурмур.
Той розумничка!
Егеж бо.
Чи муркнуть? знову...
Муркнути чи ні?
Киць-киць.
Вау!
Шо?
Ни. Одна моя подруга ходит)))Учитывая что ее вес 130 кг - не завидую ее 12 летней дочери