Він тобі навіть "дякую" не скаже ))
Приєднуюсь, дівчата, хай вам буде легко!
Малу твою з професійним. Хай буде здорова і натхненна )
Впевнено, що "случяйна" я в Сан-ФРанциско не буду. Як там взагалі можна опинитися ненароком? )))
А ти потелефонуй "базарнай бабкє спєкулянткє". Я серйозно. Вона порішає всі питання. Бо вона вміє і знає як заробити, тому у неї в телефоні забито пару номерів, хто може приїхати і почистити в будь-який час.
_________
Нам септик чистять за 450 і я вважаю, що це дорого. Ну і ціни у вас...З такими можна і в 2 Турції на рік втрапити))
Я як уявлю себе в тих ЛІПІСТКАХ, кроплених ядом, як уявлю собі свою алергію... та ну нах таку романтику, хто б не прибирав
"Базарная бабка"
"спекулянтка"
Саня, інколи мені здається, що ти не молодий чоловік, бо риторика у тебе, наче ти красний камандір, котрий ще на тачанці їздив.
А по темі: хочеш в Турцію - йди на базар працювати спєкулянткай 
Гасло було таке у нас в піонерському загоні: "Жизнь - борьба, в борьбе - счастье". Навіть дитиною розуміла, що це дурне гасло
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі