це дивлячись, яку репутацію ти хочеш мати в колективі
Та прямо нету... Всю зиму он ходять придурахнуті з голими щиколотками. Морозяка, а воно валить з синіми голими ногами ))
В магазинах гидке і бридке. Моє смачне і вирощене на гною, а не на хімії. Та і випічкою з маркету я гидую. Струдлі, пироги, торти в нашому домі - це, в основному, своя випічка, туди і своя начинка потрібна - чи заморожена, чи зварена, але своя. Те саме з огірками і помідорами. І з соками
О, і я в Києві на днях напала на таку ж дуру. Обирала оправу для окулярів, чітко сказала, що мені потрібно, а вона давай метати на стійку все, що є. Я нічого не купила, бо все якесь зачухане і тут чую: "Я уж замєціла, чєм капрізнєє клієнт, тєм више працент таво, Шо он нічіво ні купіт". От мандятина ))) Я піднялась на другий поверх в іншу оптику, до мене спокійно звернулася продавець- вислухала, що мені потрібно і там я купила оправу. За 5 хвилин. І, до речі, продавець говорила зі мною літературною українською, ні слова не сказала не по темі - тільки оправа, ввічливо радила, чи не радила, видно було, що людина на своєму місці.
А оте твоє одоробло з парфумом - це просто какоіта нідаразумєніє, а не продавець ) І так, я з Кремом згідна ))
Та до чого тут бляхи, хоча за кермом блях більше безмозглих. Сьогодні мені в жопу чуть не віткнувся чувак на українській реєстрації. І шо? І нічо... І я би була винна, бо об*їжджала яму, коли він мене надумав обігнати. А нахолєру обганяти машину, яка йде 55км/год за 100 метрів від переїзду? Га?
Була у мене подружка в студентські часи. Поруч з нею і демон став би янголом, ніколи більше не зустрічала таких людей
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі