Гарна музика
А оці самі "трудниє рєшєнія" - це на благо країни і мені, чи на благо "хладнокровному ублюдку"?
Мені достатньо зачинити за собою двері і це значить, що я ні з ким не хочу говорити. Тому "спеціальні" місця мені не потрібні
А люди на пляж вдень якого милого лізуть? Приїде до моря, спить до 12-ї години, в час дня виповзає на пляж. От тобі й відповідь. Працювати в спеку треба так, як відпочивати на пляжі. З 7 ранку і до 10, потім з 5 вечора і досхочу.
Були у нас кицьки, які жили на подвір*ї, так одна з них замучила нас своєю любов*ю )). Щоранку миша на порозі. Таке гидотне видовище)). Але ми її сильно тяжко хвалили і казали, що вона розумаха. Вона сильно цим пишалася)).
А назавтра кіт може прийти з нареченою. Вишивай рушники ))
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі