прибирала недавно в комірці, знайшла на верхній поличці
Підтверджую. Вже були перші батьківські збори для першачків. Класи суперові - з модульними партами, інтерактивною дошкою - аж мені самій сподобалося, бо я думала, що знову намахають, як з медичною реформою. Дай Бог, щоб все йшло добре і на користь
Будь-яка найнижча ланка виявляється головною. В лікарні - санітарка, в школі - прибиральниця, в театрі - вахтер. Знаю чувачка - нічний сторож - так він доповідні директору строчить, якщо хтось, Боже збав, забув вікно зачинити, чи ключ не здав )))
Хто сказав, що перестали помічати? Хто сказав, що звикли? Просто не говоримо про це довго і нудно. Бо про це не можна говорити довго і нудно. Все всередині закипає, як і раніше.
____________________
А говоримо про смерть котів і собак, бо їмо і посміхаємося, ходимо в кіно і вибираємо собі одяг, відвідуємо вечірки, весілля і Дні народження, плануємо вихідні і у відпустку їздимо до Європи. Логічно повіситися всім, хто не на війні, чи як правильно?
3 песики, 3 кішки і 1 кіт. Просто я з дитинства мала тваринок в домі, батьки вважали, що немає нічого поганого в тому, що в домі є хвостате. Останній пес - англ.кокер-спанієль - прожив у мене 17 років. Перед ним була російський спанієль - хороша, добра дівчинка, померла від чумки в 11місяців. Тяжко втрачати друзів. Хай навіть вони тваринки.
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Играть!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі