Якийсь майстер з ЖЕКу
Ну, таке... Вона просто знайшла не свою людину. Займає чиєсь місце. Всі помиляються. І найбільша помилка - намагатися переробити людину. Замість того її треба відпустити. І знайти свою.
Ну, я покинула якогось року курити - економія дуже відчутна. Не поповнюю один з т/ф номерів - обходжуся Київстаром, другий поповнюю час від часу, тільки аби зберегти. Купую одяг під час знижок. Взуття Ессо люблю, але 4+/- тисячі за пару черевик - це задуже. Тому чекаю на знижки і тоді вже купую. Ммммм.... овочі свої вирощуємо (крім картоплі), ягоди, фрукти, виноград, вино своє робимо. Ну, якось так воно саме і економиться. Ще би економити на машині - пішки ходити. Але вже тоді я буду ледве ноги волокти під кінець дня.
Взагалі терпіти не можу збиратися. Може ти теж, тому і радості життя не відчуваєш? )
Бо це економічно не вигідно). Навесні знову треба бабосіки папіліть, а якщо асфальт буде гарно покладений - як папіліш?
Купували в цьому році 4 рази кавуни. Тричі - це був смак, як у дитинстві, давно таких не їла. Четвертий раз купили - навіть на вигляд такого гамна ніколи не бачила. Сірий, з цятками по зрізу, наче хтось коричневим маркером крапки малював. Стало цікаво, який на смак. Відкусила від м*якоті (один раз). Отруїлася. Сука, як можна в серпні такі кавуни продавати???
Ні, ми смажене рідко їмо. Запікаємо картоплю в духовці, а частіше в мультиварці тушимо
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Играть!
все регионы Украины
Лента.укр
в реальном времени
в онлайн режиме
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі