На дубових цурках
Я, Василина, сьогодні вранці вирішила вікно на кухні помити. Ну а як же ж - всюди миті, а на кухні ні, Різдво ж на носі, треба, шоП всьо по канонам було)). Коротше, пішла на двір мити вікно, попшикала, тільки витирати, а воно к х*ям собачим все на ходу замерзло
...Вернулася в хату, глянула на градусник - -10 )))
От шо вже з жінкою робиться, скажи? ))))
Дивлячись де. В спальнях на верхніх полицях живе постільна білизна, в прихожій - шалики, шапки і рукавички. Уточнюю - живого нічого не живе ))
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі