Я тобі співчуваю (... Вони, як діти. Їх дуже шкода....
У мене було 2 песики - російський спанієль Берта і англійський кокер-спанієль. Бертуся прожила всього 11 місяців - чумка скосила, хоча коли купували у заводчика, він казав, що щеня щеплене від чуми. Сильно ми всі плакали за нею, бо таке вже хороше було, розумаха. Кокер прожив з нами 17 років і коли став сліпий, глухий і перестав їсти, ветеринар сказав, що його треба було б приспати, якщо ми його любимо, бо він помирає і це тільки питання часу і мук. І ми приспали. Я думала, помру разом з ним.
Тепер у нас одна киця залишилася. Зараз хворіє. Сьогодні були у лікаря. Якась висипка пішла по тілу. Зробили 2 уколи.
насмішила








Новенькі