і що тітка? Рада майбутньому об*єднанню і створенню нового совка?
Не знаю, мені здається, таких взагалі немає. Їм хіба не відключають воду-газ-електроенергію?
єсць, канєшна. Відремонтувати зуб і вилікувати алергію, бо обсипало, як коростяву собаку ))))
Хм... я інколи так "патружусь", що для мене просто лежати - це вважається ну дуже добре відпочити ))))))
Якби ти тільки знав, як мені пару раз в житті хотілося так зробити. Я його розумію. Баб бити не можна, але краще вихватити в рило, ніж здійснити заміську подорож в колі невтішних рідних і близьких
Ой, шо там зрівнювати. Мови навіть немає і всерйоз я ту його мишачу метушню не сприймаю
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Подача новостей в реальном времени
в онлайн режиме
Интернет опросы: политика, общество
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
25
Рада Данко
23
Ice Hockey
13
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі