Віскі-ГІВНО!!!,-це моє твердження!
Запитай це у уявної своєїт супруги!
а по запитанню: твого єбальніка ніхто тут не бачив,КРАСЕНЮ,щоб пропонувать та судить що тобі робить, шпукер ти наш)))
Усі,блядь,бачили твої професійні фото
ти сам себе не заєбав ще своєю присутністю тут,ЧЕРЕШЕНЬКО?
Нет более ПРОТИВНОГО вкуса, как у ВИСКИ!! ЛЮБОГО!~ клопомор обикновенний!!!
Дякую за сайт!
насправді,там шок!!!
мільони людей пишуть і всі просто в захваті!!!
ти-молодець!! як це тобі вдалось???
А зроби добре діло, ПОТОПИ катамаран кацапів!!! ти ж українець,чи не так?? чи сцикло циганське?
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі