Наче не виникало потреби. Якось Доля мене не зводила з картярами.
Ти обурюєшся, що якась тварюка допомагала москалям. А що особисто ТИ зробив для того, щоб українці почувалися господарями на своїй Богом даній землі? Що? Заблокував користувачів, які не поділяють твою антиукраїнську позицію? Чи може ти нещадно видаляєш питання чи коменти, надруковані окупантською говіркою? Що саме ТИ зробив? Мені цікаво. Знаю, ти заблокуєш і цей акаунт, бо аргументів, крім заблокування, в тебе нема. Я не захищаю ту падлюку, яка допомагала москалям, і вважаю, що вона не заслуговує щось краще за розстріл у воєнний час, але… Можеш мене блокувати, бо інших аргументів у тебе нема. І звідки в тебе ненависть до ДЕРЖАВНОЇ мови?
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
все регионы Украины
Играть!
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі