Тобі7 Ти був поганим хлопчиком (я знаю). Тому з тебе подарунок для мене! Ось так.
Тобі7 Ти був поганим хлопчиком (я знаю). Тому з тебе подарунок для мене! Ось так.
Мені все одно який в кого інтер'єр. Та й в себе не притримуюсь ніякій моді
Ось тількино дали. Падли русня! Меньш 12 годин просиділи без світла та інету нормального. Я в захваті від наших комунальщиків1
Тому що ми звикли вважати, що європа робить більш якісно. Хоча, в мене холодильник бошовський турецький. робить не гірш
Чому ні? Буду. Вино, сир, пару ложок якогось салатику, в'ялене м'ясо(сама робила). На десерт каву з морозивом та цукерок якихось куплю (може навіть Червоний мак))) Тільки я зустрічаю вранці. Ніч для сну.
Мурахи не знають про наше існування. Вони теж можуть тільки підозрювати)))
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі