Святий Миколай. Я весь рік був чемним хлопчиком - скинь будь ласка на русню астероїд...?
8
в реальном времени
Лента.укр
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
і я була. Можна і від мене
От де ти була?
А скільки мене цей раз не було?
Та піздєц
Я вже тут, не плач
З тебе показ ціцюшок
Та нема питань
Фігасє
Будь-який каприз
Хочу каву та круасан
Нє ну навіщо, там же котики і собачки є.
Краще метилового спирту. Так шоб по літру, кожному бажаючому.
і 150 млн балалайок.
Ти був чемний? та ти поганий хлопчик))) тебе потрібно навчити гарно поводитись)))
Цієї ночі проснулась від страшного сну. Снилось, що летять ракети, бачу їх щ вікна, дуже чітко, як вони б'ють по нашій інфраструктурі. Поцілили в дамбу ГЕС, вода ллється рікою, зносячи все на своєму шляху, транспорт з людьми і все інше.
Можна два штуки, я теж цього року був паінька
Ти дрочил...
Та то хіба гріх?
Не...но тем не менее
Він дрочив?
Ні. Астероїд для планети дасть поганий ефект. Краще хай їм мізки промиє
Два. Можна два?
Ні, якщо ти погано поводив себе то ні
У мене була зразкова поведінка. )