Були круті яйця, сало, цибуля та мочене яблуко зі шматочком домашнього хліба
Були круті яйця, сало, цибуля та мочене яблуко зі шматочком домашнього хліба
Де-де? Святкує, напевно?
Вітаю з Днем народження, та бажаю усього, що їй заманеться!
А в нього ДН?
Якщо так, то... Щиро вітаю. Стійкості його психіці можна тільки позаздрити. Хай і фізичне здоров'я дозволить йому втілити усі свої плани в життя
Для цього нас навчили читати. А хтось для нас й книги написав. Хто не вміє/не любить читати, дивиться фільми)
Дурнуватий висновок, як на мене. Є люди, яким більш подобається спостерігати, ніж вихвалятися. Від того вони не стають меньш щасливими
Все одно (мені дуже рідко подобаються з першого погляду, а ще рідше з другого)))
Плановий - це за роскладом? ніколи такого не сприймала як належне. А за бажанням можна?
Відчутно тепліше. (в мене штори ДО підвіконня). Я й решітки з батарей декоративні познімала. Ставлю на місце тільки, якщо хтось у гості завітає
Лента.укр
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
в онлайн режиме
в реальном времени
в реальном времени
Играть!
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі