Завжди може бути гірше. Нажаль.
Але прокинутись під вибухи, те ще задоволення.
Завжди може бути гірше. Нажаль.
Але прокинутись під вибухи, те ще задоволення.
Сьогодні в мого першого нареченого ДН. Можете випити/з'їси смачненького за його здоров'я. Чи 10-го лютого... буде ДН в мого старшого сина. Вибирай!)))
Прогуляти ні. А не вивчити (не зробити висновки) можна. Тоді знову тебе поставлять перед тими ж завданнями
є смерть фізичного тіла. Але ж людина це не тільки тіло. Ось це... все інше, воно просто не може "вмерти"
А ще є такий вислів - "Поки жива хоч одна людина, яка тебе пам'ятає ти не вмер остаточно". Я в це вірю
Я навіть не знаю, чи вона в нас є десь. дуже мене виручила перші два місяці війни. а потім нам возити перестали, а кудись ходити я не стала
Новий рік я б "рекомендувала" перенести на 21-22 березня!. Новий АСТРОНОМІЧНИЙ рік.
У мене не донька, а сини. А ось молодшему вже треба готуватись))) Онука росте красунею)
Я вже в тому віці, коли у "хлопці" мене цикавить тільки, що б руки не з дупи росли
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
все регионы Украины
Играть!
в онлайн режиме
Chubchik81
26
Рада Данко
24
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі