А чи не пора переносити Новий рік з 1-го січня на 1-5 лютого? З огляду на погоду, звісно. ))
- ІНКВІЗИТОР
- Культура
- 2023-02-05 15:37
4
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Погода норм,но может еще похолодать.
Логічно, якщо Новий рік зі снігом та морозом. А так, вже й не пригадую, коли на Новий рік сніг був.
Новий рік я б "рекомендувала" перенести на 21-22 березня!. Новий АСТРОНОМІЧНИЙ рік.
У нас Новий рік асоціюється зі снігом, морозом, хурделицею… Нема гарантії, що 21-22 березня буде хоча б сніг.
Не буде. буде ВЕСНА!
Тебе вже пора перенести на інший сайт.
Дурбелики - окраса сайту)))
Не треба. Без нього буде якось не так)))