
Оргазм це одне, а секс... то зовсім інше. Одне з другим часто не пов'язане)))
Не знаю.
Я для себе вирішила розмовляти, в основному, українською, то стараюся. Політика тут зовсім ні до чого. Бо, коли чую висери фаріонши, хочется відразу перейти на російську)))
Не знаю. Гадаю, що то з часом пройде.
Люди реагують на одну і ту подію по-різному.
Дивись, зараз в нас війна. Ніби ж усі повинні розуміти, що то НА УКРАЇНУ напали! Але є люди, які винними вважають саме Україну, а не рашу. Десь так...
Усе добре в мене. Вдома була. Хотіла в маг збігати, та чогось передумала. Тому крильця курячі запивала не білим вином, а червоним. Ну, не було в мене білого)))
Та ні. ната ж знала, що загрози нема . Ну, хіба що наше ППО б намагалось збити над їхньою територією
Залежить від того, який гарбуз. На суп та рагу беру овочевий. він не має того гарбузового характерного присмаку. Добре поєднується з карі та мускатним горішком. А з солодкого люблю оладки з корицею.
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
25
Рада Данко
23
Ice Hockey
13
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Новенькі