Що б ви хотіли сказати йому (їй), не називаючи тут ім'я?
5
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
в онлайн режиме
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Я вже скоро приїду та тобі хана мала скотиняка
Ти де?
Не впевнена, що він тут взагалі є.)))
Так це ж немає ніякого значення, головне те що ти хочеш сказати, а нам цікаво почитати
Що він свинюка.))) все.
Дяк)
Якщо мені потрібно щось комусь сказати, то я кажу як є.
Пфф... як же з вами нудно
Ну то поцілуй дружину і не нудьгуй тут
Ой... які ж ми обізнані
Та я йому й так кажу усе, що хочу. Чому я ТУТ буду це озвучувати?
Тому що це така гра
Не вмію я грати у такі ігри. Ще не так зрозуміє та я не буду від нього мати того, чого хочу. Краще прямо казати, нє?)))
А звідки він буде знати що то його стосується?)
Бггг згоден тут не так багато безіменних довбойбів, я називаю їх ваньками
А я більш ні з ким тут так не розмовляю)))