Ти дурік сидиш у європі, і радієш я коли таке бачу розумію, що завтра те саме може бути будь де в Україні, так що пішов би ти НАХУЙ
Ти дурік сидиш у європі, і радієш я коли таке бачу розумію, що завтра те саме може бути будь де в Україні, так що пішов би ти НАХУЙ
Все як зазвичай сиджу у бунгало на березі океану, мулаточка готує мені коктейль зі молодого кокосу... сумно та нудно
Спробуй виліпити собі мізки )) як-то кажуть , а вдруг...
Не розчаровуй папу, сцуко... пиздуй на курси... мій катамаран по тобі плаче, байстрючок 
Мама анархия, папа стакан портвейна... В Україні є єдиний шанс вижити, керувати країною має ШІ, але те що він не почне пиздити електроенергію - гарантій немає 
Пока ти намагаєшся зекономити 2 бакса, у мене там ордер висить уже +50 у.е. закривати чи хай ще повисть? Важлива твоя думка, як керівника десятками проектів з сотнями кейсів
в онлайн режиме
в реальном времени
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі