є 2 кг свинячого фарша. що можна приготувати?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Кулинарные рецепты
- 2024-09-17 03:08
4
в реальном времени
Играть!
в реальном времени
все регионы Украины
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Дофігіща. Дивлячись на скільки людей та на скільки прийомів їжи. Бо можна за день зжерти, а можна місяць тягнути
Кусок на 2 кг в ніндзі запекаємо на 2 дні це на 4 людини. всі на кето, гарніри не робимо. хіба що на сніданок по 1му тосту. а тут кострец тікі був, таке сухе мясо тікі на фарш ...зробили кебаб на грилі
Які чотири людини? Каліна, Ботсвана, Кєн. Я три нарахувала
Не скажу, дам кожному шанс пофантазувати)
Миття унітазів себе виправдовує? отримали зарплату і скинулися на хавчик?)))
+1!!!!!!!!!!!
В мене в сезон овочі постійно. І так і на гарнир і супи-пюре. На 4-х на два дні 2 кг - нормально. "Моя" порція стейку - 300 г. Звісно, без ніякого гарніру
1000гр. фаршу це 15-20 котлет.. тиждень їсти...))
Ну, ти й жереш!
Ну да.... не ползёрнышка
Та і я не Дюймовочка, але... мені 2 кг фаршу точно на місяць буде
Кавусю
Спробуй виліпити собі мізки )) як-то кажуть , а вдруг...
Котлети
Добрутро, коклеты ни-ни, потеряет вконец чувство юмора
Тогда свинку обратно собрать