Майже біля будинку, але я примітив їх першим високий бусік парканувся за поворотом сподіваючись що я підійду в їх спітнілі лапки...)) але я не будь дураком спокійно повернувся на подвір'я і через відеоспостереження спостерігав як дурошльопи спочатку вирулили на мою вулицю а потім нарізали два круги вулицями у пошуках мене... їбать і їх же там було 4 штуки як мінімум всередині і кожному зарплату нараховують+ пальне.... це жесть... і мало того у мене дома тревожна валіза давно укомплектована, я СЗЧ з першої хвилини бусіфікації ))








Новенькі