Вчора черговий раз ухильнувся... дурошльопи думали, що так от просто впіймати чувака з сотим рівнем ухиляння?
- Марічка
- Психологія
- 2025-12-15 15:57
2
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Лента.укр
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Вбити тебе мало за таке.
Пашёл НАХУЙ
Майже біля будинку, але я примітив їх першим високий бусік парканувся за поворотом сподіваючись що я підійду в їх спітнілі лапки...)) але я не будь дураком спокійно повернувся на подвір'я і через відеоспостереження спостерігав як дурошльопи спочатку вирулили на мою вулицю а потім нарізали два круги вулицями у пошуках мене... їбать і їх же там було 4 штуки як мінімум всередині і кожному зарплату нараховують+ пальне.... це жесть... і мало того у мене дома тревожна валіза давно укомплектована, я СЗЧ з першої хвилини бусіфікації ))
що будеш робити з тревожною валізою вдома?
Попрошу тебе щоб ти мені її привіз, еге ж...)