Мммммм...)
При цьому працюючи від магістрального газу робить безперебійне живлення майже безкоштовним, якщо порівнювати з бензином. не більше 8грн/квт. з повноцінним використанням всих комунікацій навіть електроплиту можу залишити, хоча треба мабуть і газову придбати
Їбать оце новина!!! Сподіваюсь що ти не менш загадково набредеш на неймовірний дивовижний хуй
Стріжку лохов возглавят наступники, які будуть дьоргать "корову" за ті ж сіськи
Сенсей-ухилянт, навчи мене всьому!!!
навчи мене любити Батьківщину за чужий рахунок!!!
Нікуди не йду, мені добре там де я є, а ти завітай на йух по дорозі за кавою! 
Играть!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі