Уммм.... бомж-кофе!!! Это прекрасно!
Знаю одного йобаря, так він має того хто має довге волосся, можу запитати, щоб він перепитав, що і куди йому лізе і як часто 
Не на часі.... ПІЗДІНГ бабла на максимуме... А якщо хтось щось не те -стріляти в колінну чашечку!

Колись заходив поспілкуватися. Зараз переважно займаюсь булінгом місцевих тролів.
ЧОМУ ТВОЄМУ ПИТАННЮ ДОСІ НЕ ПОСТАВИЛИ 16 ВПОДОБАЙОК?!?!?! МОЖЕ ТОМУ ЩО ТИ САМОСМОКТ????
А шо так слабо? Еще не заработал на продаже бомж-туров на кофемашину? Беда.... Доречи , ти ж тупий, хто тебе дивитись буде на youtube ? 
За фахом.... Купа питань до влади, від виплат ТПО до соцзахисту військових ветеранів та інвалідів, купа боргів перед МВФ і іншими Західними країнами, необхідність проведення виборів, без жодного реального політичного кандидата... То що ви ще хочете, щоб завтра закінчилася війна? 

Для всих тих хто нижче пише чи про себе чи про своїх знайомих, які мають щось подібне, то нагадаю, що у путіна 2-х кімнатна хрущівка і прицеп скіф.... Лять ну шо за фуйня, люди... оцей чувак з кожного контракту на капітальне будівництво в Миколаїві знімає ОСОБИСТО МІНІМУМ 5-10% )))) для цього є юрособи і ФУНТИ ))) І ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РІК ЗНІМАЄ, ТА АНХЕЛА МЕРКЕЛЬ ГРЬОБАНА ЖЕБРАЧКА ПОРІВНЯНА З НИМ ))) чт будь який інший європейський державний менеджер, виключення лише берлусконі і шредер і то хз
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі