Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-02-27 22:56

    Хотілося б дожити до його гааги... "гааги" у будь-якому варіанті... разом із бульбофюрером.

    • rigolote2022-02-27 22:41

      Алекс, мене ці кацапи уже дістали:

      • rigolote2022-02-27 22:28

        Ви б краще путіна куди-небудь посадили...

        • rigolote2022-02-27 22:25

          Думаю, жде свого часу десь неподалік... чи не його часом мітять в очільники маріонеткового уряду?

          • rigolote2022-02-27 22:22

            На танку можна переїхати... чорний гумор, якщо щось.

            • rigolote2022-02-27 16:07

              А про якого Шуфрича мова? Той же Нестор, а це Олександр.

              • rigolote2022-02-27 15:15

                Ого((( а що конкретно сталося?

                • rigolote2022-02-27 15:00

                  Бережіть себе!

                  • rigolote2022-02-27 13:00

                    • rigolote2022-02-27 13:00змінено

                      уже поклали на музику:

                      • rigolote2022-02-26 23:18

                        Шкода, але це фейк, звісно ж.

                        Справжній виступ тут, але у нас він забанений:

                        • rigolote2022-02-26 23:12

                          Сподіваюся, що добре для України...

                          • rigolote2022-02-26 23:00

                            А ти чом не спиш?

                            • rigolote2022-02-26 21:10

                              Сьогодні тут зачепили питання щодо переговорів. Можеш послухати інтерв'ю Подоляка рос. журналістам з цього приводу:

                              • rigolote2022-02-26 20:05

                                Пообіцяв перейти на українську? Прикольно)

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама