Я третью ніч не сплю. Скільки взагалі людина може не спати?
4
Лента.укр
в онлайн режиме
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Я сплю,но по четыре час..Это вредно-не спать..Выпейте что то..Иначе свалитесь
Годин 50 легко. Після цього вирубон гарантовано.
А ти чом не спиш?
Не можу
Перехвилювалась?
Так. За всіх вас, за Україну.
А навколо мене люди думають ще про щось крім вас. Не розумію
Навряд чи москалі щось добре про нас думають... нє, деякі може й думають))
Трое суток.