Я б їм руки не подала після такого:
І пішов той етикет у дупу!
І виселити усіх, хто взяв участь у так званих референдумах, на.... русскій корабль...
Може, краще не знати, щоб не розчаровуватися. До того ж тут є/були особистості абсолютно вигадані. ІМХО, звичайно.
Не варто метати бісер перед свинями... Та й узагалі будь обережна! Ти зараз у ворожій стороні.
Їх мамам обіцяють віддати, якщо вони по них приїдуть. От тільки мам навряд чи сюди пустять.
Зеленський же теж Володимир))
Тебе рада бачити особливо... і всіх киян також...
Привіт. Рада, коли тут з'являться ті, у кого в місті складна ситуація.
Я п'ю чаю і тушкую картоплю з м'ясом, хочу занести племінникові в гуртожиток.
Була на роботі кілька годин, потім допомагала плести маскувальні сітки.
Це на ментальному рівні - утопити ворога у крові. Вражена була колись, читаючи роман В. Астаф'єва "Прокляты и убиты" про ВВВ. Там теж є такий момент, коли командир убиває солдатат-доходягу, розстрілює братів-близнюків, які пішли в самоволку "по незнанию" і т.п.
Лента.укр
все регионы Украины
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі