Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-03-19 15:58

    Зоряна ж заблокували...

    • rigolote2022-03-19 15:48

      Якщо не включати здоровий глузд, а керуватися лише почуттями, то хтозна куди може занести...

      • rigolote2022-03-19 15:28

        Тим, хто заходить сюди не через vpn, твоїх картинок і посилань не видно.

        • rigolote2022-03-19 14:36

          А, може, ти просто неуважно читаєш?

          "Утром 19 марта Киев окутал густой смог, в воздухе стоит невыносимая вонь. Очевидно, это связано с изменением розы ветров и теперь уже наличием в столице дыма и гари из других регионов, пострадавших от авиационных налетов российских захватчиков".

          • rigolote2022-03-19 13:25

            А ти все халяву шукаєш?)))

            • rigolote2022-03-19 13:23

              Я й сама не дуже вірила. Щоправда, була некатегоричною. "А то путін нападе" було таким собі мемом, насмішкою... а виявилося, що все це дуже навіть серйозно.

              • rigolote2022-03-19 12:33змінено

                Їх чимало. Чомусь не хочеться зараз цитувати патріотичних

                • rigolote2022-03-19 12:14

                  Ні. Навіть добре, що мізки виносять лише по телефону.

                  • rigolote2022-03-19 02:06

                    Виходить Жириновський з тривалої коми і чує навкруги: СЛАВА УКРАЇНІ!

                    • rigolote2022-03-18 20:37

                      Пташок справді шкода...

                      • rigolote2022-03-18 19:56

                        У себе дома. Перу, варю бульйон на завтра.

                        • rigolote2022-03-18 16:18

                          Що в кишеню поклали, те й виросте.

                          • rigolote2022-03-17 19:10

                            Для свідчень на суді, наприклад. Щоб показати на весь світ. Там якраз потрібні конкретні злочинці, а не 19-річні пацани, які самі в полон здалися.

                            • rigolote2022-03-16 21:29

                              Більшість знайомих виїхала (Ірпінь, Буча). З деякими нема зв'язку. Є однокурсниця у Вишгородському районі, там стріляють регулярно, але село не окуповане.

                              • rigolote2022-03-15 17:43

                                Я, звісно, не стверджуватиму, що це НЕ гра. У студії не була)) Дивно інше: майже всі дописувачі стверджують наче це підстава, але ніхто не може пояснити ХОЧ ЯКОСЬ, який її сенс.

                                "Вот мол, какая в раше демократия" - жодної критики таке пояснення не витримує. Бо на виду у всього світу росіян пакують пачками в атозаки за "нет войне" і в російських ЗМІ уже написали, що загрожує цій дамі за її вибрик. Тобто "показ демократії" відпадає...

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама