Зоряна ж заблокували...
Якщо не включати здоровий глузд, а керуватися лише почуттями, то хтозна куди може занести...
А, може, ти просто неуважно читаєш?
"Утром 19 марта Киев окутал густой смог, в воздухе стоит невыносимая вонь. Очевидно, это связано с изменением розы ветров и теперь уже наличием в столице дыма и гари из других регионов, пострадавших от авиационных налетов российских захватчиков".
Я й сама не дуже вірила. Щоправда, була некатегоричною. "А то путін нападе" було таким собі мемом, насмішкою... а виявилося, що все це дуже навіть серйозно.
Їх чимало. Чомусь не хочеться зараз цитувати патріотичних 
Для свідчень на суді, наприклад. Щоб показати на весь світ. Там якраз потрібні конкретні злочинці, а не 19-річні пацани, які самі в полон здалися.
Більшість знайомих виїхала (Ірпінь, Буча). З деякими нема зв'язку. Є однокурсниця у Вишгородському районі, там стріляють регулярно, але село не окуповане.
Я, звісно, не стверджуватиму, що це НЕ гра. У студії не була)) Дивно інше: майже всі дописувачі стверджують наче це підстава, але ніхто не може пояснити ХОЧ ЯКОСЬ, який її сенс.
"Вот мол, какая в раше демократия" - жодної критики таке пояснення не витримує. Бо на виду у всього світу росіян пакують пачками в атозаки за "нет войне" і в російських ЗМІ уже написали, що загрожує цій дамі за її вибрик. Тобто "показ демократії" відпадає...
Популярные станции. Слушать!
все регионы Украины
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Интернет опросы: политика, общество
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі