
У компанії "Київстар" повідомили, що сталася аварія. Незабаром усе запрацює.
Вони давно куплені. І тепер, так би мовити, мусять відробляти. Хтось боїться, хтось, може, й не дуже боїться, сподіваючись у випадку повернення укр. влади, здриснути разом з окупантами. Хоча більшість з них, мабуть, чекала, що все йтиме трохи легше для "нової влади": як у Криму чи хоча б у днр-лнр.
Такою компанією читати саміздат? Сто осіб? Ви серйозно? Зважаючи на офіційну статистику лояльних до влади, серед такої кількості людей могло бути достатньо стукачів. Навіть не один і не два.
А орки - це хто? Поліція? Бо поки що орками називають лише представників російської армії.
Оце так педагог! Сіяч розумного, доброго, вічного!
Як вона взагалі може працювати зі школярами чи студентами? Нехай хоч зараз шведи побачать справжнє обличчя цієї вчительки!
Христос омивав своїм учням ноги (а не цілував їх), і саме учням, а не противникам своєї віри... бо на фото мігранти-мусульмани, а не християни. Тому мені цей жест видається щонайменше дивним, театральним. Якщо папа цим закликає до толерантного ставлення до мігрантів, то для цього не обов'язково аж так умалятися, навіть принижуватися...
Порівняно з іншими - нормально... Вранці обстріляли залізничні вузли в ЗУ... І не тільки. Неподалік від нас Здолбунів.
Проклинати - навіть ворога - гріх (для тих, хто вірить). Але біль і ненависть треба вихлюпнути, бо роз'їдять душу... Тому можу зрозуміти прокляття тих, хто втратив дім, втратив близьких... І знаю, що такі злочини не проходять безслідно для їх учасників.
Ні, небагато. Якщо кров згортається нормально, то не повинно бути багато. Якщо з цим проблеми, треба перевірити тромбоцити, гемоглобін...
нагрев до 300 литров в сутки
Авто, недвижимость, услуги и товары
Играть!
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Новенькі