Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-05-03 20:32

    Жінок не соромлюся. Та й чоловіків не всіх. Утім, восени ходила в реабілітаційний центр зі своєю спиною, займався зі мною молодий ерготерапевт. Роздягатися там не потрібно було... Але він, здається, перестарався, дав мені зайве навантаження. І в мене старий післяопераційний шов на пузі запалився, майже розійшовся. Сказала йому про це наступного дня. А він мене за шкірку і в перев'язочну, став накладати пов'язку. От тоді почувалася дуже некомфортно))

    • rigolote2022-05-01 23:20

      Це фотошоп? Бо з її грошима все занадто убоге...

      • rigolote2022-05-01 15:05

        Можливо. Головне - щоб неуки не перестаралися з перейменуваннями.

        • rigolote2022-05-01 14:57

          Лімончело випила б... але нема))

          • rigolote2022-05-01 00:05

            • rigolote2022-04-30 23:43

              Привіт. Наші як завше. А твої?

              • rigolote2022-04-30 23:42

                Дегуманізація.

                • rigolote2022-04-30 17:21

                  Всі, хто проти рашки, нацисти. Це ж відомо.

                  Читала, що Добропілля обстріляли. Там усі живі з цивільних? чи когось зачепило?

                  • rigolote2022-04-30 15:22

                    Допомагає від безсоння? Пила колись від алергії. Там куча протипоказань. І противне відчуття в роті й шлунку після нього.

                    • rigolote2022-04-30 15:18

                      Екскурсія "Слідами орків".

                      • rigolote2022-04-29 19:45

                        На сільському кладовищі це простіше.

                        А от мамині батьки і брат поховані у містечку, де родичів майже не лишилося. Біля дядька доводиться ще дві чужі могили прибирати, бо дуже все заростає від них.

                        • rigolote2022-04-28 21:07

                          Путін Гуттериша вирішив налякати?)

                          • rigolote2022-04-28 19:17

                            Яка різниця - буде референдум чи ні? Якби він навіть був, то все одно потрібну цифру намалювали б. І назва - ХНР чи область АР Крим, як на мене, значення не має. Головне - поки що ця частина Півдня окупована. Такі печальні реалії. Сподіваюсь, це ненадовго.

                            • rigolote2022-04-28 06:42

                              • rigolote2022-04-27 16:34

                                Їм зрідка. Раніше їла частіш.

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама