Жінок не соромлюся. Та й чоловіків не всіх. Утім, восени ходила в реабілітаційний центр зі своєю спиною, займався зі мною молодий ерготерапевт. Роздягатися там не потрібно було... Але він, здається, перестарався, дав мені зайве навантаження. І в мене старий післяопераційний шов на пузі запалився, майже розійшовся. Сказала йому про це наступного дня. А він мене за шкірку і в перев'язочну, став накладати пов'язку. От тоді почувалася дуже некомфортно))








Новенькі