Не набридли одні й ті самі питання? Ти про той шоколад уже вдруге пишеш... якщо не втретє))
Не набридли одні й ті самі питання? Ти про той шоколад уже вдруге пишеш... якщо не втретє))
Чому тільки Херсон? Мрію, щоб скоріше звільнили всю Україну... і з найменшими втратами для нас.
Оскільки ФРН - парламентська республіка, а не президентська, то вищою є посада канцлера, а не президента.
Вітаю всіх причетних до медицини: з місцевих - Танюшку, Наталочку, твою доцю... Когось іще забула?
Важко сказати. Напевно, кожен має вирішувати сам. Але слід пам'ятати, що навіть людина, яка на це дає згоду й підписує всі відповідні документи, може передумати буквально в останню секунду.
Що стосується християнства, то, якщо не помиляюся, всі конфесії прирівнюють евтаназію до самогубства.
Ромашка. Чай ромашковий п'ю дуже часто. Особливо "заходить" з ложечкою меду)
Бачу його в окремих дядьків, які вкладають весь свій нерозтрачений потенціал у накручування рейтингу на сайті, який самі ж вважають "болотом" ))
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Лента.укр
все регионы Украины
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі