Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-06-29 23:21змінено

    Пропонували. Були послані - хтось ввічливо, хтось не дуже. Є такі, що розуміють з першого слова, а окремих треба посилати не раз. "Полюби мене, бо мене є за що любити". Скромняги, одним словом) Особливо, якщо вдома жінка й діти))

    Гапочка розвеселила... жорстко... але тут вона права))

    • rigolote2022-06-28 23:38

      Їх ще не заборонили? Фєдю в "Миротворець" ще в 17-му чи 18-му році внесли - за відвідування Криму.

      • rigolote2022-06-28 11:18

        Все логічно. За писанину в мережі багато не заробиш))

        • rigolote2022-06-27 21:33

          Яхт і будинків не дарували)) А квіти/цукерки/духи/інші дрібнички ні до чого, звісно ж, не зобов'язували й не зобов'язують))

          • rigolote2022-06-27 21:21

            О, Тарику! Ми тебе чекали... і привіти навіть передавали))

            Раді, що живий! Важко було?

            • rigolote2022-06-27 21:18

              Ще не мила повністю. Купила новий 7 місяців тому...

              • rigolote2022-06-27 18:04

                До такого рівня, як скотилися ви із Зоряном, не скочуватися навіть найзатятіші бабки-пліткарки на лавочках. А згодна я з тим, що вам обом пора б уже трохи обрубати язики, поскаржившись адміністратору на порушення правил. На яке саме QM сьогодні вказував.

                • rigolote2022-06-27 12:25

                  Інколи)

                  • rigolote2022-06-27 10:23

                    Уже й забула))

                    • rigolote2022-06-26 15:46

                      Називаю файли так, щоб легко знайти потрібну інформацію, тобто щоб було зрозуміло, що там усередині. Часто ще й дату ставлю. Особливо на роботі.

                      • rigolote2022-06-26 15:42

                        Дядьку, ходіть босий!

                        • rigolote2022-06-26 14:27змінено

                          А про що власне питання? Навіщо це взагалі сюди тягнути? Під будь-яким роликом в ютубі на тему війни (і не лише війни) таких "откровєній" хоч греблю гати... Чи тебе мало таких д...ів оточує? Чи, може, ми не знаємо, що на раші таких більшість?

                          • rigolote2022-06-26 11:57

                            Напевно. Нічого просто так не відбувається.

                            Вкотре згадався інцидент з голубами миру у 2014 році.

                            • rigolote2022-06-26 00:19

                              Нічого. Слава Богу, не потребую гуманітарки. Було б чудово, якби ніколи її й не потребувала...

                              • rigolote2022-06-25 12:00

                                "остальные невнятны в этом вопросе" - а що Генштаб має викладати свої плани "в прямому ефірі"?

                                Буданов краще б своєю безпосередньою діяльністю займався, а то в самому СБУ купа зрадників.

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама