Щоб прямо оргазм... важко сказати)
Ти ж сам не так давно писав: "Усе одно колись помру, то чому не зараз? Що з того, що проживу 30-40 років? Навіть якщо ці роки будуть неймовірно яскравими й сповненими радісними емоціями". Очевидно, альпіністи мислять дещо схоже. Щоправда, вони не сидять на дивані, а все ж наповнюють життя яскравими враженнями, хоч дістаються вони їм досить нелегко. А щодо небезпеки смерті, то як писав Висоцький: "Так лучше, чем от водки и простуд".
Я не по варениках) А моя бабуся робила тісто на кислому молоці, тоді воно пишненьке виходило...
"Носят имя" тільки москалі. Українці мають ім'я, звуться/називаються.
Що ж до суті питання, то мене цілком влаштовує моє ім'я.
У тебе ж начебто дві подруги, одна Л., друга С. Невже не хочуть з тобою летіти?)
Пішла б на побачення з Кевіном Костнером)) Але він одружений... Значить, зважаючи на те, що Маск начебто поки вільний, доведеться піти 
Війна - своєрідне очищення суспільства, хоч як по-блюзнірськи це звучить. Щоправда, ціна цього очищення надто дорога... Страшно, якщо вона буде марною...
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
Играть!
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі