Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-07-03 15:18

    Щоб прямо оргазм... важко сказати)

    • rigolote2022-07-03 14:50

      Ти ж сам не так давно писав: "Усе одно колись помру, то чому не зараз? Що з того, що проживу 30-40 років? Навіть якщо ці роки будуть неймовірно яскравими й сповненими радісними емоціями". Очевидно, альпіністи мислять дещо схоже. Щоправда, вони не сидять на дивані, а все ж наповнюють життя яскравими враженнями, хоч дістаються вони їм досить нелегко. А щодо небезпеки смерті, то як писав Висоцький: "Так лучше, чем от водки и простуд".

      • rigolote2022-07-03 08:24

        Майже 30 років тому.

        • rigolote2022-07-02 22:14

          Я не по варениках) А моя бабуся робила тісто на кислому молоці, тоді воно пишненьке виходило...

          • rigolote2022-07-02 20:06

            "Носят имя" тільки москалі. Українці мають ім'я, звуться/називаються.

            Що ж до суті питання, то мене цілком влаштовує моє ім'я.

            • rigolote2022-07-02 09:02

              • rigolote2022-06-30 23:08

                У тебе ж начебто дві подруги, одна Л., друга С. Невже не хочуть з тобою летіти?)

                • rigolote2022-06-30 22:45

                  Схоже, недоперепив... а шкода... такий сценарій пропав!

                  • rigolote2022-06-30 22:27змінено

                    Пішла б на побачення з Кевіном Костнером)) Але він одружений... Значить, зважаючи на те, що Маск начебто поки вільний, доведеться піти

                    • rigolote2022-06-30 18:07

                      Багатьом, якщо б у них справді була така потреба.

                      • rigolote2022-06-30 16:27

                        Так занудьгував з нами, що цілими днями тут зависає))) мученик)))

                        • rigolote2022-06-30 11:29

                          Війна - своєрідне очищення суспільства, хоч як по-блюзнірськи це звучить. Щоправда, ціна цього очищення надто дорога... Страшно, якщо вона буде марною...

                          • rigolote2022-06-30 00:18

                            Це коли заміж уже пізно, вмерти іще рано)

                            • rigolote2022-06-29 23:44

                              У москалів ЖД, у нас - ДЖ...

                              • rigolote2022-06-29 23:39

                                У в'язанні. Не моє. Але два шарфи зв'язала)))

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама